עו"ד נוטריון | שוק ההון הנפקות נפט גז הסכמים ניירות ערך
איתי ברפמן, עו"ד (נוטריון)
 

שותף

טלפון: 03-5665005 
דוא"ל: itay@holender.co.il 
 
השכלה:
  • אוניברסיטת תל-אביב, בשיתוף אוניברסיטת ברקלי (ארה"ב) - (LL.M) תואר שני במשפטים;
  • אוניברסיטת תל-אביב - (LL.B) תואר ראשון במשפטים.
הסמכות:
  • עו"ד - לשכת עורכי הדין בישראל, 1995.
  • נוטריון

תפקידים נוספים:

  • חבר ועדת אנרגיה ותשתיות של לשכת עורכי הדין בישראל.
  • חבר ועדת ניירות ערך ושוק ההון של לשכת עורכי הדין בישראל.

 

עו"ד איתי ברפמן הינו שותף בכיר במשרד ועומד בראש תחום שוק ההון. איתי נמנה על עורכי הדין המובילים בישראל בתחום של הנפקת שותפויות וחברות נפט וגז ומתמחה בתחום זה שנים רבות, כאשר בשנים האחרונות הוא ליווה הנפקות בתחום זה בהיקף של מאות מיליוני ש"ח, לרבות הנפקות ראשונות לציבור (IPO), גיוסי המשך ועסקאות הקצאה פרטית. כן ליווה עו"ד ברפמן הנפקות משמעותיות של תאגידים בסקטור נדל"ן, היי טק ועוד.

כן מתמקד עו"ד ברפמן בייצוג שוטף של תאגידי גז ונפט ישראלים וזרים במהלך עסקיהם, לרבות בתחומי הסכמים בינלאומיים, הסכמי תפעול (JOA), הסכמי רכישת זכויות נפט (כולל הסכמי Farmout), התקשרויות עם חברות המבצעות סקרים גאוגלוגיים, אסדות קידוח וקבלני שירותים בינלאומיים בתחום האנרגיה. כן מייצג עו"ד ברפמן חברות ושותפויות בהגשת בקשות לקבלת רשיונות והיתרים לחיפושי נפט ימיים ויבשתיים. כמו כן הוא מעניק ללקוחות המשרד ייעוץ משפטי בכל הנוגע להתנהלותם מול גורמי הרגולציה הרלבנטיים (הממונה על ענייני הנפט במשרד האנרגיה והמים, רשות ניירות ערך, הבורסה לניירות ערך, משרדי הממשלה ועוד).

בנוסף, במהלך השנים צבר עו"ד ברפמן  ניסיון רב במכלול ההיבטים של דיני חברות ומשפט מסחרי, לרבות בהנפקות ניירות ערך בישראל ובאירופה, עסקאות בינלאומיות, מיזוגים ורכישות וכן בייצוג שוטף של תאגידים ואנשי עסקים בהסכמים מסחריים שונים. 

איתי ברפמן, עו

איתי ברפמן עומד בראש תחום שוק ההון של משרד ד"ר זאב הולנדר ומוביל את הפרקטיקה בתחום נפט וגז. לעו"ד ברפמן ניסיון ייחודי בייצוג תאגידים בהתקשרויות עם מפעילים וקבלנים בתחום קידוחים ימיים ויבשתיים, סקרים סייסמיים ועוד. כן מייצג עורך דין ברפמן חברות ושותפויות בהגשת בקשות לקבלת רישיון לחיפושי נפט.