חדשות ופרומים משפטיים - שוק ההון, מסחרי, מיסים, אנרגיה

חדשות ופרסומים

הנפקת שותפויות מו"פ (שותפות מחקר ופיתוח) בבורסה לניירות ערך

ינו 2019

עורכי דין ממחלקת שוק ההון של משרדנו הובילו בחודשים האחרונים בהצלחה מהלך לתיקון תקנון הבורסה, אשר נכנס לאחרונה לתוקף, ואשר על פיו מתאפשר כיום לראשונה גיוס הון בבורסה לשותפויות מוגבלות שעוסקות בתחום המחקר והפיתוח.

 

 

"רותם אנרגיה" השלימה הנפקה מוצלחת בבורסה (IPO) - ההנפקה הראשונה בשוק ההון בישראל של שותפות פצלי שמן

דצמבר 2018

תיקון תקנון הבורסה אשר מאפשר הנפקה לציבור של שותפות פצלי שמן בשוק ההון בישראל

מדובר בהנפקה תקדימית, שכן לראשונה בשוק ההון בישראל הונפקה שותפות העוסקת בפצלי שמן. עורכי דין ממחלקת שוק ההון במשרדנו אף ליוו את השותפות בשלב מקדים של ייצוגה מול הגופים הסטטוטוריים בביצוע שינויי הרגולציה אשר היו דרושים לצורך ההנפקה, ובכלל זה רשות לניירות ערך, הבורסה לניירות ערך ורשות המיסים. בין היתר, תוקן תקנון הבורסה, כך שהוא מאפשר מעתה הנפקה של שותפויות העוסקות בתחום של פצלי שמן.

 

 

גיוס הון בסך כ- 629 מיליון ש"ח בהנפקת ניירות ערך ע"י רציו מימון | שוק ההון 11/2016

נובמבר 2016

 מחלקת שוק ההון של משרד עורכי דין ד"ר זאב הולנדר ליוותה את השותפות המוגבלת רציו חיפושי נפט (1992) ("השותפות") והחברה הבת שלה רציו חיפושי נפט (מימון) בע"מ ("החברה") בהנפקה לציבור של אגרות חוב של החברה במשולב עם כתבי אופציה של השותפות, אשר במסגרתה גייסה החברה בבורסה לניירות ערך בתל-אביב כ- 629 מיליון ש"ח.

 

דירוג עורכי דין "גלובס Duns100" לשנת 2015 - משרדנו דורג בשלוש קטגוריות איכות בתחומי שוק ההון, אנרגיה ונאמנויות

מרץ 2015

לפי דירוג עורכי דין "גלובס Duns100" לשנת 2015 אשר פורסם הערב באתר גלובס, משרד עורכי דין ד"ר זאב הולנדר מדורג ב- 3 קטגוריות איכות: שוק ההון, אנרגיה ותשתיות וכן לקוחות פרטיים, נאמנויות וניהול הון משפחתי.

 

עסקה לצירוף רציו חיפושי נפט לרישיונות "שרה" ו"מירה" | אנרגיה 4/2014

אפריל 2014

משרד עורכי דין ד"ר זאב הולנדר ייצג את בעלי הרשיונות 347  /"מירה" ו- 348 /"שרה" בעיסקה לצירופה של רציו כשותפה ברישיונות אלה, בשיעור של 20%.

 

הסכם עם גרינסטון (TASE:GRTN) להשקעה בחברה העוסקת בתחום חיפושי זהב באתיופיה | עסקאות בינלאומיות 3/2014

מרץ 2014

עו"ד איתי ברפמן ועו"ד זוריק שיפמן ממשרד עורכי דין ד"ר זאב הולנדר ייצגו חברה ישראלית בהסכם עם חברת גרינסטון (TASE:GRTN), הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל-אביב, לרכישת מניות בחברה לחיפושי זהב באתיופיה.

הינכם מוזמנים להתעדכן בחדשות משרדנו ולעיין במבחר מדריכים משפטיים בתחומי פעילות שונים